اپلیکیشن برتر اندروید ساخت گیف و انیمیشن PicsArt Animator: GIF & Video

نرم افزار ها و اپلیکیشن های گرافیکی تولید شده توسط PicsArt از چنان کیفیتی برخورداند که وجود عبارت PicsArt در پیشوند اسم برنامه های گرافیکی اندرویدی، خودبخود کاربران را ترغیب به نصب آن برنامه می کند. این برند رفته رفته در حال تبدیل شدن به برندی معتبر در صنعت تولید بهترین برنامه های گرافیکی موبایل (همانند برند Adobe در نرم افزارهای گرافیکی مخصوص کامپیوتر) است. لذا وجود 2 یا 3 اپ از این توسعه دهنده در میان 10 اپلیکیشن برتر اندروید سال دور از انتظار نیست.

اپلیکیشن برتر اندروید ساخت گیف و انیمیشن PicsArt Animator: GIF & Video

یکی از اپلیکیشن های تولیدی PicsArt، اپ PicsArt Animator: GIF & Video است که بیش از 100 میلیون بار نصب شده و گوگل پلی آن را “Most Entertaining” به معنی «سرگرم کننده ترین» برنامه اندروید در سال 2017 لقب داد. PicsArt Animator: GIF & Video برنامه‌ای ست برای ساختن گیف، انیمیشن و کارتون که نیاز به تخصص خاصی نداشته و هرکس با هر میزان دانش قادر به استفاده از آن است.

با استفاده از PicsArt Animator: GIF & Video می توانید استیکرهای محبوب خود را به عنوان کاراکترهای انیمیشن به کار برده و انیمیشن خود را بسازید. از طرفی با افزایش نفوذ شبکه های اجتماعی، فرمت ویدئویی GIF نیز به یکی از محبوب ترین فرمت ها شده است که این برنامه کاملاً از آن پشتیبانی می کند. با وجودیکه این اپلیکیشن به تازگی معرفی شده است اما در یک ماه اخیر بیش از 1 میلیون بار دانلود و نصب شده

Article By :